Påre jälleenmyyjät

Påre jälleenmyyjäksi

HANKO

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Kuusenjuuri ekohoitola ja hieronta, Satamakatu 2, 2.kerros, 10900 Hanko, 0443395090, kuusenjuuri.fi

HELSINKI

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Hyvinvointi Sulo, Mannerheimintie 120, 00270 Helsinki, 040 124 2111, hyvinvointisulo.fi

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Kauneushuone Hemma, Korppaanmäentie 30, 00300 Helsinki, 0452080533, kauneushuonehemma.fi

HÄMEENLINNA

Påre -tuotteet: Bella Primavera, Liike sijaitsee Kauppakeskus Goodmanissa Emotionin yhteydessä (1. krs).
Kaivokatu 7, 13100 Hämeenlinna, 05850 326 1271, bellaprimavera.net/word/

KEURUU

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Pieni Kauneushuone Emilié, Keuruuntie 24, 42700 Keuruu, 014722133, hiushovi.fi

LOHJA

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Mia-Maria K Beauty, Kartanonkuja 1, 08200 Lohja, 0407507849, miamariakbeauty.fi

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Timanttinen kauneushoitola, Ratakatu 24, 08150 Lohja, 0407426653, timanttinenkauneushoitola.fi

RENKO

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Hoitola Niitty, Hyvikkäläntie 1360 A, 14300 Renko, www.hoitolaniitty.fi

RIIHIMÄKI

Påre anti-age -kasvohoidot: Hoitola Hali, Hämeenkatu 9-15 L 22, 11100 Riihimäki, 0413143461, hoitolahali.fi

ROVANIEMI

Påre -tuotteet: rohki. Hair and beauty lounge, Toukotie 22, 96300 Rovaniemi, 0405250522, rohkilounge.com

TAMPERE

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Kauneushoitola KD, Vuoreksen puistokatu 98, 33870 Tampere, 044 9802228, hoitolakd.fi

TERVAKOSKI

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet, Påre -tuotteiden päävarasto ja koulutuspiste: Påre Store & Salon, Kirkkotie 5-7, 12400 Tervakoski, 0408207722, pareskincare.com/pare-store-salon

TURENKI

Påre -tuotteet: Kauneushoitola Inga-Maaria, Tohvelantie 2 (Meskuntalo), 14200 Turenki, 040 821 857

Påre -tuotteet: Raudikko Ruuna tmi, Ratsukuja 10 C 13, 14200 Turenki, 050 373 4002, raudikkoruuna.fi

VAALA

Påre -kasvohoidot ja -tuotteet: Kauneushoitola Silona, Järvikyläntie 1, 91700 Vaala, 041 3146214, www.kauneushoitolasilona.fi

 

Haluatko jälleenmyyjäksi suomalaiselle laadukkaalle luonnonkosmetiikkasarjalle?

Ota yhteyttä: info@pareskincare.com tai pääkouluttaja Tiina Kuossari 0408207722

Jos sinulla on jo tunnukset, voit kirjautua jälleenmyyjäkauppaan -> tästä linkistä

© 2021 Påre Skincare